Oferta

  • Meble biurowe
  • Meble kuchenne
  • Meble pokojowe
  • Szafy-Zabudowy
  • Meble Łazienkowe
  • Meble hotelowe
  • Meble recepcyjne
Wykonane według najlepszych standardów zarówno pod względem projektu jak i materiałów. Oferujemy biurka w standardzie płytowym jak i na stelażach metalowych firmy KJK. Regały, szafy, witryny oraz kontenery.
Nowoczesne meble kuchenne, które sprawią, że chętniej przyrządzisz ulubione danie, wykonane w kilku technologiach, z płyty wiórowej melaminowanej, płyty mdf lakierowanej, fornirowanej, płyty melaminowanej High Glloss (wysoki połysk), z wykorzystaniem nowoczesnych okuć firm FGV, REJS, BLUM z systemami cichego domykania frontów lub otwierania przez nacisk bez uchwytowo. Wykonujemy także podłączenia hydrauliczne i elektryczne zlewozmywaków i sprzętu AGD oraz służymy pomocą w jego właściwym doborze.
Wykonujemy komody, szafki rtv, szafki wiszące, półki, ławy według pomysłu i potrzeb klienta, do wyboru obszerna paleta kolorów płyt, uchwytów i dodatków.
Wykonujemy zarówno szafy wolnostojące, jak i zabudowy wnęk z frontami płytowymi, lustrami, szkłem lakierowanym w całej palecie RAL, oraz z matami wypełniającymi bambusowymi lub imitującymi np. skórę węża czy aksamit. Wykorzystujemy okucia firm Aluprofil, Laguna i Bimak. Oferujemy wszelkie możliwe wypełnienie szaf, łącznie z szufladami, koszami, wieszakami i półkami na krawaty, buty itp.
Szafki pod umywalkę, wiszące z lustrem i oświetleniem, słupki, szafki na kosze z bielizną i pod zabudowę pralek, w ramach naszych mebli wykonujemy podłączenia hydrauliczne oraz elektryczne.
Mamy doświadczenie w produkcji mebli hotelowych: łóżek, szaf, bagażników, toaletek, paneli z lustrami.
Oferujemy lady recepcyjne w zależności od oczekiwań w kilku standardach wykończenia, z elementami z hartowanego szkła oraz oświetleniem diodami led.